• Çalışma Saatlerimiz : Pzt-Cumartesi: 12:00-22:00 - Pazar: Kapalı
  • İletişim: 0312 346 00 46

Demetevler Bleaching (diş beyazlatma) günümüzde estetik kaygıların artması nedeniyle hızla önem kazanan bir uygulama haline gelmiştir. Dişlerin rengini açma işlemi olan beyazlatma uygulaması sonunda doğru teşhis, doğru hasta seçimi ve doğru yöntemle çok başarılı sonuçlar almak mümkündür.

Dişlere Hangi Durumlarda Uygulanır?

Sarı ve kahverengi dişlerde, Açık sarı ve gri tetrasiklin lekelerinde, Dolgu ve kaplama uygulamaları öncesi canlılığını kaybetmiş dişlerde.

Hangi Durumlarda Uygulanmamalıdır?

Diş hassasiyeti yüksek olan kişilere, hamile ve emziren kadınlara, peroksit veya latekse alerjisi olan kişilere, alkol ve sigara bağımlılarına uygulanması uygun değildir. Uygulamada çoğunlukla hidrojen peroksit ve karbon peroksit kullanılmaktadır. Isı ve ışık, süreci hızlandırmak için kullanılır.

Kliniğimizde nanoteknoloji zoom sistemi ile beyazlatma yapılmaktadır. Bu sistem ile işlem sonrası hassasiyet yani ağrı ve dişlere zarar vermeden mükemmel sonuçlar elde etmekteyiz. Estetik diş hekimliği uygulamaları arasında önemli bir yer tutan beyazlatma işlemi mutlaka hekim kontrolünde yapılmalıdır.

Demetevler diş beyazlatma sonuçları, yaşam tarzınıza ve ağız hijyeninize bağlı olarak değişen uzunluklarda sürebilir, ancak genel olarak bir yıla kadar sürebilir. Her 6 ayda bir (veya doktorunuzun önerdiği şekilde) tamamlama tedavileri, özellikle sigara veya çay veya kahve içiyorsanız, güzel bir parlaklığın korunmasına yardımcı olacaktır.

batıkent dişçi, batıkent dişçi tavsiye, batıkent dişçiler, batıkent açık dişçi, batıkent estetik diş hekimi, yenimahalle dişçi, ankara yenimahalle dişçi, yenimahalle dişçiler
Call Now Button