• Çalışma Saatlerimiz : Pzt-Cumartesi: 12:00-22:00 - Pazar: Kapalı
  • İletişim: 0312 346 00 46

Ağız, Çene ve Diş Cerrahisi; diş implantları, kemik yükseltme, sinüs yükseltme gibi ileri implantoloji uygulamalarını yapan, ağız, diş ve çene ile ilgili doğuşsal ya da gelişimsel süreçte oluşmuş hastalıkların, çene ve yüz deformitelerinin, travmatik, fonksiyonel ve estetik bozuklukların tanı ve tedavisini, medikal ve cerrahi yollarla gerçekleştiren, diş hekimliğinin alanı en geniş branşıdır.

20 yaş dişleri, gömük dişler, çene eklemi hastalıkları, çene kistleri, çene kırıkları, çene kemik boyunun uzatılması, dental implantlar, kök ucu rezaksiyonu gibi durumlarda, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi uzmanları tarafından cerrahi işlemler yapılır. Ağız, Diş ve Çene Cerrahı olmak için diş hekimliği fakültesini bitiren diş hekimleri, sınavla uzmanlık programına kayıt olurlar. 5 yıllık bir program sonunda da Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı olmaya hak kazanırlar.

Bilgi & Randevu Formu

batıkent dişçi, batıkent dişçi tavsiye, batıkent dişçiler, batıkent açık dişçi, batıkent estetik diş hekimi, yenimahalle dişçi, ankara yenimahalle dişçi, yenimahalle dişçiler
Call Now Button